Warrior Princess Sivir

Konta ze skinem Warrior Princess Sivir League of Legends — 60 dostępnych

Skin postaci Sivir · the Battle Mistress

Zweryfikowane konta League of Legends zawierające skin Warrior Princess Sivir. Każde konto jest sprawdzane ręcznie, dostarczane z pełnym dostępem do e-maila + hasła i objęte 14-dniową ochroną kupującego.

60 kont dostępnych Od $12.21 Do $1,275.17
Kolekcja
Legacy
Bohater
Sivir
BR | Lv123 | Unranked | 13 Skin | 48 Champ — Warrior Princess Sivir
BR Poz 123 Unranked
BR | Lv123 | Unranked | 13 Skin | 48 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv78 | Unranked | 14 Skin | 48 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 78 Unranked
EUW | Lv78 | Unranked | 14 Skin | 48 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
BR | Lv299 | Unranked | 137 Skin | 173 Champ — Warrior Princess Sivir
BR Poz 299 Unranked
BR | Lv299 | Unranked | 137 Skin | 173 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
NA | Lv600 | Platinum IV | 498 Skin | 179 Champ — Warrior Princess Sivir
NA Poz 600 Platinum IV
NA | Lv600 | Platinum IV | 498 Skin | 179 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv104 | Unranked | 34 Skin | 38 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 104 Unranked
EUW | Lv104 | Unranked | 34 Skin | 38 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
TR | Lv147 | Silver III | 101 Skin | 142 Champ — Warrior Princess Sivir
TR Poz 147 Silver III
TR | Lv147 | Silver III | 101 Skin | 142 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
LAN | Lv337 | Unranked | 92 Skin | 139 Champ — Warrior Princess Sivir
LAN Poz 337 Unranked
LAN | Lv337 | Unranked | 92 Skin | 139 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
TR | Lv89 | Unranked | 20 Skin | 86 Champ — Warrior Princess Sivir
TR Poz 89 Unranked
TR | Lv89 | Unranked | 20 Skin | 86 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv144 | Unranked | 132 Skin | 156 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 144 Unranked
SG | Lv144 | Unranked | 132 Skin | 156 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv102 | Unranked | 112 Skin | 112 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 102 Unranked
VN | Lv102 | Unranked | 112 Skin | 112 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv75 | Unranked | 60 Skin | 166 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 75 Unranked
SG | Lv75 | Unranked | 60 Skin | 166 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv264 | Unranked | 100 Skin | 108 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 264 Unranked
SG | Lv264 | Unranked | 100 Skin | 108 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
LAS | Lv136 | Iron I | 89 Skin | 120 Champ — Warrior Princess Sivir
LAS Poz 136 Iron I
LAS | Lv136 | Iron I | 89 Skin | 120 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv396 | Unranked | 217 Skin | 173 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 396 Unranked
VN | Lv396 | Unranked | 217 Skin | 173 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv413 | Platinum III | 360 Skin | 173 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 413 Platinum III
EUW | Lv413 | Platinum III | 360 Skin | 173 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
NA | Lv74 | Unranked | 41 Skin | 53 Champ — Warrior Princess Sivir
NA Poz 74 Unranked
NA | Lv74 | Unranked | 41 Skin | 53 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv214 | Unranked | 78 Skin | 120 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 214 Unranked
EUW | Lv214 | Unranked | 78 Skin | 120 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv298 | Unranked | 287 Skin | 172 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 298 Unranked
EUW | Lv298 | Unranked | 287 Skin | 172 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv224 | Unranked | 113 Skin | 156 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 224 Unranked
SG | Lv224 | Unranked | 113 Skin | 156 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv293 | Unranked | 105 Skin | 165 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 293 Unranked
VN | Lv293 | Unranked | 105 Skin | 165 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv412 | Unranked | 101 Skin | 178 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 412 Unranked
VN | Lv412 | Unranked | 101 Skin | 178 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv66 | Bronze II | 78 Skin | 165 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 66 Bronze II
SG | Lv66 | Bronze II | 78 Skin | 165 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv390 | Unranked | 244 Skin | 181 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 390 Unranked
VN | Lv390 | Unranked | 244 Skin | 181 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv519 | Platinum IV | 330 Skin | 177 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 519 Platinum IV
VN | Lv519 | Platinum IV | 330 Skin | 177 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv318 | Unranked | 403 Skin | 173 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 318 Unranked
VN | Lv318 | Unranked | 403 Skin | 173 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv330 | Unranked | 212 Skin | 180 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 330 Unranked
EUW | Lv330 | Unranked | 212 Skin | 180 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
LAS | Lv567 | Unranked | 495 Skin | 172 Champ — Warrior Princess Sivir
LAS Poz 567 Unranked
LAS | Lv567 | Unranked | 495 Skin | 172 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUNE | Lv278 | Unranked | 93 Skin | 173 Champ — Warrior Princess Sivir
EUNE Poz 278 Unranked
EUNE | Lv278 | Unranked | 93 Skin | 173 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv355 | Platinum III | 285 Skin | 172 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 355 Platinum III
VN | Lv355 | Platinum III | 285 Skin | 172 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv175 | Gold I | 92 Skin | 155 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 175 Gold I
SG | Lv175 | Gold I | 92 Skin | 155 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
BR | Lv67 | Gold II | 28 Skin | 47 Champ — Warrior Princess Sivir
BR Poz 67 Gold II
BR | Lv67 | Gold II | 28 Skin | 47 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv557 | Diamond II | 365 Skin | 180 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 557 Diamond II
VN | Lv557 | Diamond II | 365 Skin | 180 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
TR | Lv133 | Unranked | 40 Skin | 101 Champ — Warrior Princess Sivir
TR Poz 133 Unranked
TR | Lv133 | Unranked | 40 Skin | 101 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv261 | Emerald I | 285 Skin | 172 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 261 Emerald I
SG | Lv261 | Emerald I | 285 Skin | 172 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
LAS | Lv36 | Unranked | 64 Skin | 56 Champ — Warrior Princess Sivir
LAS Poz 36 Unranked
LAS | Lv36 | Unranked | 64 Skin | 56 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv501 | Unranked | 233 Skin | 169 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 501 Unranked
SG | Lv501 | Unranked | 233 Skin | 169 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
BR | Lv366 | Unranked | 120 Skin | 96 Champ — Warrior Princess Sivir
BR Poz 366 Unranked
BR | Lv366 | Unranked | 120 Skin | 96 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
TR | Lv373 | Silver IV | 78 Skin | 149 Champ — Warrior Princess Sivir
TR Poz 373 Silver IV
TR | Lv373 | Silver IV | 78 Skin | 149 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv89 | Unranked | 47 Skin | 74 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 89 Unranked
EUW | Lv89 | Unranked | 47 Skin | 74 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv332 | Silver II | 159 Skin | 160 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 332 Silver II
SG | Lv332 | Silver II | 159 Skin | 160 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUNE | Lv107 | Unranked | 25 Skin | 70 Champ — Warrior Princess Sivir
EUNE Poz 107 Unranked
EUNE | Lv107 | Unranked | 25 Skin | 70 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
ME | Lv530 | Unranked | 244 Skin | 177 Champ — Warrior Princess Sivir
ME Poz 530 Unranked
ME | Lv530 | Unranked | 244 Skin | 177 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv249 | Unranked | 291 Skin | 181 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 249 Unranked
EUW | Lv249 | Unranked | 291 Skin | 181 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
VN | Lv30 | Unranked | 32 Skin | 157 Champ — Warrior Princess Sivir
VN Poz 30 Unranked
VN | Lv30 | Unranked | 32 Skin | 157 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
LAS | Lv95 | Unranked | 43 Skin | 62 Champ — Warrior Princess Sivir
LAS Poz 95 Unranked
LAS | Lv95 | Unranked | 43 Skin | 62 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
LAS | Lv258 | Unranked | 44 Skin | 131 Champ — Warrior Princess Sivir
LAS Poz 258 Unranked
LAS | Lv258 | Unranked | 44 Skin | 131 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUNE | Lv385 | Unranked | 191 Skin | 171 Champ — Warrior Princess Sivir
EUNE Poz 385 Unranked
EUNE | Lv385 | Unranked | 191 Skin | 171 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
BR | Lv600 | Bronze II | 49 Skin | 118 Champ — Warrior Princess Sivir
BR Poz 600 Bronze II
BR | Lv600 | Bronze II | 49 Skin | 118 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
EUW | Lv245 | Gold IV | 210 Skin | 172 Champ — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 245 Gold IV
EUW | Lv245 | Gold IV | 210 Skin | 172 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
RU | Lv600 | Emerald III | 407 Skin | 176 Champ — Warrior Princess Sivir
RU Poz 600 Emerald III
RU | Lv600 | Emerald III | 407 Skin | 176 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
SG | Lv434 | Unranked | 309 Skin | 138 Champ — Warrior Princess Sivir
SG Poz 434 Unranked
SG | Lv434 | Unranked | 309 Skin | 138 Champ
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | TR | Level 421 | Gold III | 172 Champions | 577 Skins | 148,738 BE — Warrior Princess Sivir
TR Poz 421 Gold III
[LoL] | TR | Level 421 | Gold III | 172 Champions | 577 Skins | 148,738 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | EUW | Level 421 | 172 Champions | 577 Skins | 148,738 BE — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 421 Unranked
[LoL] | EUW | Level 421 | 172 Champions | 577 Skins | 148,738 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | NA | Level 421 | 172 Champions | 577 Skins | 148,738 BE — Warrior Princess Sivir
NA Poz 421 Unranked
[LoL] | NA | Level 421 | 172 Champions | 577 Skins | 148,738 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | TR | Level 433 | 145 Champions | 166 Skins — Warrior Princess Sivir
TR Poz 433 Unranked
[LoL] | TR | Level 433 | 145 Champions | 166 Skins
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | TR | Level 500 | Emerald III | 173 Champions | 667 Skins | 185,728 BE — Warrior Princess Sivir
TR Poz 500 Emerald III
[LoL] | TR | Level 500 | Emerald III | 173 Champions | 667 Skins | 185,728 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | EUW | Level 500 | 173 Champions | 667 Skins | 185,728 BE — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 500 Unranked
[LoL] | EUW | Level 500 | 173 Champions | 667 Skins | 185,728 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | NA | Level 500 | 173 Champions | 667 Skins | 185,728 BE — Warrior Princess Sivir
NA Poz 500 Unranked
[LoL] | NA | Level 500 | 173 Champions | 667 Skins | 185,728 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | TR | Level 396 | Emerald III | 173 Champions | 368 Skins | 79,955 BE — Warrior Princess Sivir
TR Poz 396 Emerald III
[LoL] | TR | Level 396 | Emerald III | 173 Champions | 368 Skins | 79,955 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir
[LoL] | EUW | Level 396 | 173 Champions | 368 Skins | 79,955 BE — Warrior Princess Sivir
EUW Poz 396 Unranked
[LoL] | EUW | Level 396 | 173 Champions | 368 Skins | 79,955 BE
✓ Zawiera Warrior Princess Sivir

O skinie Warrior Princess Sivir

Warrior Princess Sivir to skin League of Legends dla postaci Sivir, czyli the Battle Mistress. Obecnie 60 zweryfikowanych kont zawierających ten skin jest dostępnych na BuyAccount, w cenach od $12.21 do $1,275.17.

Warrior Princess Sivir należy do kolekcji Legacy.

Co otrzymujesz z każdym kontem ze skinem Warrior Princess Sivir

Każda oferta poniżej to pełne konto, na którym Warrior Princess Sivir jest już odblokowany. Każdy zakup obejmuje:

  • Pełny dostęp do e-maila + hasła — dane logowania dostarczane przez zaszyfrowany sejf w ciągu kilku minut od płatności
  • Warrior Princess Sivir zweryfikowany na koncie — dowód w postaci zrzutu ekranu + sprawdzenie ekwipunku przed opublikowaniem oferty
  • 14-dniowa ochrona kupującego obejmująca próby odzyskania konta, niezgodność oferty lub nieudaną dostawę
  • 5-etapowa weryfikacja sprzedawcy (dokument + KYC + pochodzenie + komunikacja + 14-dniowy okres próbny) przed wysyłką jakiegokolwiek konta
  • Płatność zabezpieczona depozytem — środki są wstrzymywane do czasu potwierdzenia odbioru danych logowania

Jak kupić konto ze skinem Warrior Princess Sivir

  1. Przejrzyj 60 zweryfikowanych ofert poniżej i wybierz tę pasującą do Twojego serwera, rangi i budżetu
  2. Zarezerwuj poprzez płatność z depozytem (PayPal, karta lub krypto)
  3. Odbierz dane logowania w zaszyfrowanym sejfie — zwykle w niecałe 5 minut po płatności
  4. Zmień hasło + e-mail przy pierwszym logowaniu (standardowa higiena danych logowania)
  5. Potwierdź odbiór — środki trafiają do sprzedawcy, rusza 14-dniowy zegar ochrony

Czy kupowanie konta ze skinem Warrior Princess Sivir jest bezpieczne?

Ryzyko na rynkach kont koncentruje się wokół trzech rodzajów awarii: odzyskanie konta (pierwotny właściciel je odbiera), niezgodność oferty (skina w rzeczywistości nie ma) oraz wyciek danych logowania (osoby trzecie uzyskują dostęp podczas transferu). 5-etapowa weryfikacja sprzedawcy i 14-dniowa ochrona kupującego BuyAccount obejmują wszystkie trzy: sprzedawcy z podwyższonym wskaźnikiem odzyskań tracą przywileje wystawiania ofert, oferty są weryfikowane na podstawie zrzutów ekranu, a dane logowania są wysyłane przez sejf szyfrowany end-to-end zamiast przez DM na Discordzie czy zwykły e-mail. Nie jesteśmy powiązani z Riot Games — Warrior Princess Sivir to kosmetyk wydany przez Riot, a te oferty stanowią legalne transfery kont na rynku wtórnym.

Więcej skinów z kolekcji Legacy

Więcej skinów postaci Sivir

Popularne konta ze skinami League of Legends dostępne teraz

Dlaczego zaufać BuyAccount
Zweryfikowani sprzedawcy
Ręczna weryfikacja każdego sprzedawcy
Natychmiastowa dostawa
Dane logowania w kilka minut
Szyfrowany transfer
Sejf z szyfrowaniem E2E
14 dni ochrony kupującego
Pełny zwrot przy problemach